معرفی موسسه

پیشرفت، ترقی و بالندگی هر کشور مرهون رشد و تعالی آموزش عالی و کسب مهار تهای تکنولوژیکی جدید می باشد. ایران اسامی برای کسب علم و دانش اهمیت زیادی قائل شده است.

از آنجائی که انجام همه امور مملکت خارج از توان و امکانات دولت میباشد، در ماده ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پیش بینی واگذاری قسمتی از امور را به بنگاههای خصوصی نموده است. براین اساس مؤسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی- غیردولتی تشکیل شده اند که اغلب آنها بازوی توانمند برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند. خوشبختانه در سا لهای اخیر بازده،محصول و کیفیت این مؤسسه ها بسیار عالی بوده و حتی از بعضی دانشگاههای دولتی نیز گوی سبقت را ربوده اند.

مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی- غیردولتی کرمان، اولین، قدیمی ترین و مهمترین مؤسسه آموزش عالی در کرمان با همکاری ۸ نفر استاد از دانشگا ههای دولتی و یکنفر روحانی استادیار در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده و تا کنون خدمات شایان توجهی ارائه نموده است. اندوخته های علمی، تخصصی و سرمایه های هنگفتی در این امر مصروف شده است. خوشبختانه کیفیت و حاصل فعالیت ها به نحوی بوده که هرساله بیش از ۸۵ درصد شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند. این مؤسسه نه تنها در زمینه آموزش بلکه در فعالیتهای فرهنگی و پژوهشی نیز گوی سبقت را از دیگر مراکز آموزش عالی ربوده است.
تاکنون بیش از ۱۰ همایش ملی با شرکت فرهیختگان از سراسر کشور برگزار شده است. اعضای هیأت علمی و دانشجویان نیز مقالات علمی تخصصی متعددی ارائه نموده اند.

بمنظور کمک به دانش پژوهان استان، آزمون زبان انگلیسی MSRT چندین سال است که در این مؤسسه به خوبی برگزار می گردد. زیرساخت ها و امکانات لازم جهت برگزاری آزمونهای بین المللی تافل و GRE نیز فراهم شده است.این مؤسسه در زمین چند هکتاری در ۴ واحد ساختمانی با فضای بیش از ۷۰۰۰ مترمربع به صورت مدرن، استاندارد و مقاوم در مقابل زلزله بنا گردیده است. تجهیزاتآموزشی و کمک آموزشی مدرن فراهم شده به نحوی که لابراتوار زبان انگلیسی در جنوب شرق بینظیر است. در این مؤسسه امکانات لازم برای پذیرش ۴۵۰۰ نفردانشجو و تبدیل آن به یک دانشگاه موجود است.

لازم بذکر است تمامی خدمات آموزشی، فرهنگی و پژوهشی بدون کمترین بار مالی به دولت انجام شده است. چنانچه مسئولین محترم ما را در صدور مجوزایجاد رشته های جدید براساس توانمندیها، امکانات، آمایش وزارت علوم ونیازهای منطقه یاری نمائید،موفقیت های شایان توجهی حاصل خواهد شد.

امید است با لطف و عنایت خداوند متعال و توجهات مسئولین محترم بتوانیم در این خدمت فرهنگی موفقیت های بیشتری کسب نماییم.

اولین، قدیم یترین و مهمترین(هیأت مؤسس) مؤسسه (غیرانتفاعی- غیردولتی) در کرمان

سال تأسیس: براساس مجوز شماره ۲۴۹۶ / ۲۲ مورخ ۳۰ / ۳/ ۸۳ وزارت علوم تحقیقات و فناوری.

هیأت مؤسس ۹ نفر استاد (professor)در رشته های مختلف علمی اغلب تحصیل کرده خارج از کشور با بیش از ۳۰ سال سنوات تدریس، تحقیق و مدیریت در دانشگاهها، وزارت علوم و مجلس شورای اسلامی.

برگزار کننده آزمو نهای بین المللی تافل، آزمون زبان انگلیسی MSRT و آزمون زبان انگلیسی GRE در استان کرمان

سالیانه چند همایش علمی برگزار می نماید

هر ساله بیش از ۸۵ درصد دانش آموختگان لیسانس در کارشناسی ارشد قبول شده اند

مؤلف بیش از ۱۱۲ مقاله در مجات داخلی و بی نالمللی ( ISC و ISI ) و همایشها ارائه نموده است

تاکنون بیش از ۷۵۰ نفر دانش آموخته کارشناسی و ۱۹۰ نفر کارشناسی ارشد داشته است

ساختمان مدرن : استاندارد و مقاوم در مقابل زلزله

فضای سبز زیبا آزمایشگا ههای مختلف، لابراتوار زبان انگلیسی مدرن ترین در جنوب شرق

فراهم نمودن امکانات مختلف از جمله وامهای قرض الحسنه، اینترنت رایگان، چندین اشتراک پی جویی مقالات داخلی و خارجی، فعالیت های مختلف پژوهشی، فرهنگی و ورزشی

رئیس مؤسسه از سال های گذشته تاکنون نماینده اتحادیه دانشگاهها و مؤسس ههای غیردولتی ناحیه ۸ (کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) هستند که بصورت تمام وقت خدمت مینماید

مفتخریم که با تجرب هترین متخصصین اغلب از دانشگا ههای دولتی در این مؤسسه تدریس می نمایند

امیدواریم دانشجویان عزیز در دوران تحصیل در این مؤسسه ایامی موفقیت آمیز داشته باشید